• Online marketing

marketing

Online marketing

Pomocí nejnovějších marketingových postupů vám pomůžeme k dosažení vašich cílů.

Branding

budování obchodní značky

SEO

optimalizace pro vyhledávače

SEM

marketing ve vyhledávačích

Copywriting

psaní poutavých textů

PR - Public relations

budování vztahu s veřejností

Online advertising

internetová reklama

Social networks

sociální sítě

Sales promotion

podpora prodeje

Online direct marketing

přímý online marketing

Postup, jak děláme online marketing

Osm kroků k vašemu úspěchu na internetu
1

Branding

Poradíme a pomůžeme vám se strategií budování obchodní značky vaší firmy, produktu či služby. Od výběru názvu značky, jejího loga a celé vizuální identity, přes vymyšlení sloganu, tvorbu příběhu značky a jejích hodnot, až po výběr způsobu komunikace značky a budování vztahů s klienty, aby se i z vašeho brandu stal Lovebrand, značka, kterou zákazníci milují.
2

SEO, SEM

Pomocí technik a nástrojů SEO - optimalizace pro vyhledávače a SEM - marketing ve vyhledávačích váš web upravíme a optimalizujeme tak, aby byl dobře viditelný a na co nejvyšších příčkách v důležitých internetových vyhledávačích.
3

Copywriting

Napíšeme, nebo vám poradí s napsáním čtivých, poutavých, důvěryhodných, přesvědčivých a zajímavých textů, které na vašem webu, v e-shopu, ve vašich reklamách, PR článcích a katalozích osloví požadovanou klientelu.
4

PR - Public relations

Za pomoci technik a nástrojů PR prozkoumáme, vybudujeme a zlepšíme vaše vztahy s veřejností - klienty a přineseme vám zpětnou vazbu, na základě které přizpůsobíte své podnikání k docílení co nejlepšího úspěchu na trhu.
5

Online advertising

Bannerová, textová a intextová reklama, přednostní a katalogové zápisy, PPC a CPC - platba za proklik, CPI - platba za zobrazení, jsou některé z mnoha reklamních propagací na internetu. Poradíme vám s výběrem té, která bude pro váš business nejlepší.
6

Social networks

Vytvoříme vám funkční profily na sociálních sítích Facebook, Twitter, YouTube, Google+, LinkedIn, Pinterest, což vám umožní komunikovat přímo s fanoušky a odběrateli, sledovat jejich chování a získávat cennou zpětnou vazbu.
7

Sales promotion

Poradíme vám, jak podpořit prodej na internetu díky motivaci zákazníků a vzájemné komunikaci. Kromě sociálních sítí je to např. online chat na webu, emailové kampaně, online výzkumy, kupony, slevy, dárky, soutěže, odměny a mnoho jiných.
8

Online direct marketing

Poradíme Vám, jak legálně oslovit své potencionální klienty pomocí technik online přímého marketingu na internetu, jakými jsou email, vyžádaný emailing - newsletter, virální marketing, messaging pomocí SMS, Instant messaging, ICQ, Skype.