• Moderní webdesign

webdesign

Moderní webdesign

Vytvoříme vám stylové a funkční internetové stránky v responzivním designu.

firemní stránky


osobní stránky


e-shopy


microsites


blogy


produktové stránky


stránky akcí


diskuzní fóra


sociální sítě


internetové portály


internetové katalogy


zpravodajské portály


Postup, jak tvoříme internetové stránky

Deset kroků k vaši nové internetové prezentaci
1

Poptávka a analýza

Prozradíte nám svou představu o vašich nových webových stránkách. Co budou prezentovat, obsahovat, umět, nabízet, prodávat.
2

Cena a termíny

S ohledem na Vaše požadavky doporučíme nejvhodnější postup, určíme časovou náročnost, vypočteme cenu a vybereme nejvhodnější řešení.
3

Doména a hosting

Poradíme vám s výběrem vhodné domény - www adresy vašich stránek a vybereme odpovídající webhosting - umístění stránek na internet.
4

Grafický webdesign

Podle vašich představ vytvoříme moderní, funkční, přehledný a responsivní design webových stránek, který doladíme až k vaší úplné spokojenosti.
5

Instalace webu

Nainstalujeme váš nový web, vč. databází a přehledného redakčního systému k jeho správě. Nyní můžete práce na svých stránkách sledovat online.
6

Aplikace a moduly

Podle vašich specifikací vytvoříme a umístíme na vaše stránky rozšíření v podobě aplikací a dalších rozšíření webu. Např. kontaktní formulář.
7

Naplnění texty

Napíšeme, nebo vám poradíme s napsáním čtivých, poutavých, důvěryhodných, přesvědčivých a zajímavých textů na vaše stránky.
8

SEO, SEM

Pomocí SEO - optimalizace pro vyhledávače upravíme váš web tak, aby byl dobře viditelný a na co nejvyšších příčkách v internetových vyhledávačích.
9

Testování

Na závěr funkčnost celých stránek otestujeme, upravíme, případné nedostatky doladíme a vyzkoušíme v prohlížečích, vč. mobilních zařízení.
10

Spuštění a podpora

Po vaší kontrole stránky spustíme na internetu. Zaškolíme vás. Editace stránek je snadná, no v případě potřeby rádi poskytneme odbornou pomoc.